GABRIELE LIEßKE

 

Narodila jsem se 10. června 1961 v malém saském městečku Wurzen.

V období školní docházky a dospívání jsem prožívala velká dobrodružství v Žitavě, pohraničním městě v Horní Lužici.

Vyrůstala jsem jako dítě válečně traumatizovaných rodičů a byla jsem vychovávána v prostředí, v němž otcové a matky vlastní duchovní zranění nevědomě předávali svým dětem. Přes všechny strasti, které jsem si nesla ve svém nitru, byla léta mého dětství zázračnou cestou. Cítila jsem něco velkého, co mě nese - bez ohledu na to, co přijde.

V 18 letech jsem ve Zhořelci absolvovala zdravotnické vzdělání a stala se zdravotní sestrou. V Žitavě jsem si ve večerní škole dodělala maturitu, v Halle jsem získala specializaci sálové sestry a v této profesi jsem potom pracovala v různých městech (Žitava, Wittenberg, Berlín, Stuttgart, Drážďany).

Jsem vdanou matkou čtyř dospělých dcer.

V době, kdy jsem byla ženou v domácnosti a matkou, jsem v Drážďanech navštěvovala seminář pro učitele ve Waldorfských školkách a po 3 letech jsem toto vzdělání ukončila.

Od roku 2011 jsem diplomovanou průvodkyní samoléčebných procesů v týmu Clemense Kubyho a také jsem absolvovala vzdělání Intiutivního léčení u Stephana Dalleyho.

Při mých cestách do Ruska, Namíbie, Jižní Afriky, Číny a Indie jsem se utvrzovala v přesvědčení, že každý člověk na této zemi nalezne v životě svoji osobní cestu. Dnes vím, že pro všechno, co nám život přinese, existuje pozitivní řešení a klíč k němu si všichni neseme v sobě.

Jsem ráda, že se s vámi mohu podělit o to, co jsem se naučila.